уторак, 29. октобар 2019.

Плетена дечја капа

Материјал: вуница (25% вуна, 75% акрил), гомбица од вештачког крзна, украсни детаљ "Сова"
Величина: за узраст 3-5 година
Одржавање: прање ручно, сушење водоравноНема коментара:

Постави коментар